четвер, 21 березня 2013 р.

Конспект уроку з французької мови у 9 класі на тему : Готування їжі (Cuisiner)


Конспект уроку з французької мови у 9 класі

Тема: Готування їжі (Cuisiner)
     Мета:
- практична: закріпити ЛО теми та повторити наказовий спосіб дієслів;
- Освітня: ознайомити учнів з назвами кухонного приладя, яке використовується в процесі готування їжі;
- Розвивальна: закріплення навичок усного та письмового перекладу, міжособистісної комунікації 
- Виховна: формування доброзичливих стосунків у колективі, позитивного світогляду

Обладнання: підручник, словник, зошит, картки з новими словами
                                                           Хід уроку
Початок уроку
1. Привітання з класом
Pr - Bonjour, chers élèves! Comment ca va?
Cl – Bonjour. Ca va.
Pr – Qui est de servise aujourd’hui?
E – Moi. Je suis de servise. Tous sont presents dans notre groupe.
2. Повідомлення теми та мети уроку
Pr - Aujourd’hui on va systématiser nos connaissances d’imperatif et on va aussi pratiquer la lexique sur les produits. Vous allez apprendre quelles choses on peut utiliser quand o cuisine a la maison.
3. Уведення в іншомовну атмосферу (бесіда у режимі PrE1, E2, E3…)
Pr – Combien de fois mangez- vous par jour?
-         Y  a- t – il une cantine dans votre ecole?
-         Qu’est- ce que vous mangez pour le petit dejeuner( le dejeuner, le diner)?
-         Aimez- vous les fruits? Nommez-les!
  4. Перевірка домашнього завдання.




Основна частина
1.     Подання тексту для читання
А) підготовчий етап ( запис невідомих ЛО у словник з дошки)
Pr – Maintenant on va lire le texte. C’est la recette . Mais premierement on va ecrire les mots nouveaux dans les vocabularies.

Faites fonder –  нагріти                       
Casser – розбивати
Separer – відокремти
Melanger – змішати
Ajouter – додати
Ferme – загуслий, твердий
Incorporer – додати, включити
Lisse – гладкий, рівний
Obtenir – отримати
Prechauffer – підігріти
Verser – наливати
Un couteau – ніж
Cuit – варений, смажений
Reussit - успіх

Б) етап читання та перекладу
В) перевірка розуміння змісту ( впр. 2 с. 77 усно).
Учні по ланцюжку читають, перекладають твердження, а потім погоджуються з правильними та виправляють помилкові.
2.     Практика усного мовлення (монологи).
А)( впр.5 с. 78) – учні по черзі читають запитання, перекладають та відповідають на них. (На одне запитання можуть відповідати декілька учнів.)_
Б) (впр. 6 с. 79) – учні називають свою улюблену страву, її компоненти та пояснюють, чому саме вона їм подобається. (E1, E2, E3…)
3. Діалогічне мовлення (впр. 7 с.79)
Використовуючи запитання вправи, учні складають та інсценізують діалоги.( E1 – E2)
4.     Письмо.
А)( впр. 8 с. 79).
Учні письмово перетворюють речення за зразком вправи, ставлячи їх у наказовому способі у 2 особі множини. Потім зачитують вголос.
Б)(впр.9 с. 79) – учні перетворюють речення вправи 8, ставлячи їх у наказовому способі 2 особи однини.

Заключна частина
Pr – Votre devoir est: ecrire la recette de la plate preferee
C ’est tout pour aujourd’hui. Vos notes sont...  Au revoir. Merci pour votre travail !

Немає коментарів:

Дописати коментар